Walczymy o nowy plac zabaw

Zgłosiliśmy się do udziału w konkursie „PODWÓRKO NIVEA”, w którym nagrodą dla zwycięskich lokalizacji (40 w skali całego kraju) jest rodzinne miejsce zabaw.

Plac zabaw składać się będzie z takich urządzeń jak: leniwiec, huśtawka, karuzela wspomnień, górski szlak, orle gniazdo, zjeżdżalnia z przejściem rurowym, wazka, karoca, ruchome piaski, skakanka, gra w klasy. Gmina Solec nad Wisłą na lokalizację „PODWÓRKA NIVEA” wybrała teren przy byłej szkole w Sadkowicach. Choć nie funkcjonuje już szkoła, dzieciaki z okolicy spędzają czas na boisku. Chcielibyśmy im ten czas umilić i dać możliwość lepszej integracji pociechom oraz ich rodzicom.

Jednakże zgodnie z powiedzeniem - „szczęściu trzeba pomóc”. Potrzeba dużo, dużo, dużo głosów! Głosowanie odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną. Aby móc głosować należy założyć konto na Stronie Internetowej lub w Aplikacji Mobilnej, następnie aktywować je przez kliknięcie w link przysłany na adres mailowy podany przy rejestracji . Głosowanie jest nieodpłatne i głosować można codziennie. Zatem zaprośmy kogo tylko możemy i do dzieła! 

Link do głosowania : Walczymy o nowy plac zabaw

plakatvcv