Środki finansowe z Urzędu Marszałkowskiego dla Naszej Gminy

 

W dniu dzisiejszym podpisano umowy na dofinansowanie zadań inwestycyjnych w Gminie Solec nad Wisłą. Tym razem Samorząd Województwa Mazowieckiego dostrzegł potrzebę dofinansowania  następujących zadań inwestycyjnych: Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Solec nad Wisłą oraz Oświetlenie boiska wielofunkcyjnego.  Urząd Marszałkowski reprezentował wicemarszałek Rafał Rajkowski, UG Solec nad Wisłą : wójt Gminy Marek Szymczyk oraz skarbnik Ewa Sikorska. . Miło jest nam Państwa poinformować, że pozytywnie został oceniany  również nasz wniosek i ze środków Urzędu Marszałkowskiego  przyznano dotację na ,, Remont elewacji południowej Ratusza Miejskiego w Solcu nad Wisłą. Po raz kolejny dziękujemy Panu Marszałkowi Rafałowi Rajkowskiemu za owocną współpracę która wpływa korzystnie na rozwój Naszej Gminy.

solec 1asolec 2a